Bilety na mecz #WISWAR

Koniec ligowych zmagań w sezonie 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim domowe spotkanie w ramach 34. kolejki z Wartą Poznań. Goście z Wielkopolski przyjadą na Reymonta 21 maja, by o godzinie 17.30 zmierzyć się podopiecznymi Jerzego Brzęczka. Będzie to okazja, by wesprzeć Wiślaków w tym ważnym boju! Wejściówki pozwalające na uczestnictwo w meczu #WISWAR są dostępne w obniżonych cenach.


  • 10.05.2022r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Warta Poznań, który zostanie rozegrany 21 maja o godzinie 17.30, można nabywać w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A11, B11, B12, D11, D12, H11 i G2, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach.

Wejściówki w obniżonych cenach można nabywać stacjonarnie i online. Kibice, którzy zakupili bilety przed uruchomieniem promocji proszeni są o kontakt z Punktem Obsługi Klienta w celu odbioru zniżki do sklepu internetowego.


Cennik biletów na mecz Białej Gwiazdy z Wartą Poznań:

Ceny biletów w kasach Strefy Kibica w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.

Kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna.

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (21 maja) o godzinie 18.15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek.

Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica. Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion.

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV