Bilety na mecz #WISŚLĄ

Po dwóch spotkaniach w delegacji z Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze, Wiślacy staną naprzeciwko zespołu prowadzonego przez trenera Jacka Magierę. Śląsk Wrocław, który w ubiegłym sezonie zakończył ligowe zmagania na czwartym miejscu zamelduje się pod Wawelem 23 października. Sprzedaż biletów na ten mecz właśnie wystartowała.


  • 01.10.2021r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, który zostanie rozegrany 23 października o godzinie 20.00, można nabywać od piątku 1 października w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).
  
Cennik biletów na domowe mecze Białej Gwiazdy w sezonie 2021/2022: 


Wszystkich studentów zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji! Ważna legitymacja studencka uprawniać będzie do zakupu biletu na mecz ze Śląskiem Wrocław na dowolną trybunę (z wyjątkiem Strefy VIP) za 23 złote. Promocja obowiązuje tylko w Strefie Kibica.

Ceny biletów w kasach Strefy Kibica w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych. 
 
Kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna. 

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (23 października) o godzinie 20.45 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek. 
 
Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Jednocześnie wszystkim Wiślakom i Wiślaczkom przypominamy, że z dniem 31 sierpnia 2021 roku wygasła ważność przedłużonych automatycznie przez klub Kart Kibica. Fani, których Karty Kibica wygasły i do tej pory nie wyrobili nowych, proszeni są o dokonanie tego w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w godzinach jej pracy.
 
Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica).  
 
Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej lub w systemie weryfikacji biletów.
 
Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. 

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup. 
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ
 
Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV