Bilety na mecz #WISRAD

Po zwycięskich Derbach Krakowa na kolejne spotkanie przy Reymonta kibice Białej Gwiazdy będą musieli poczekać do piątku 26 listopada, kiedy to pod Wawel przyjedzie ekipa Radomiaka Radom pod wodzą trenera Dariusza Banasika. Już dzisiaj jednak startuje sprzedaż biletów na spotkanie z plasującym się aktualnie na 5. miejscu w tabeli zespołem, więc nie ma na co czekać!


  • 09.11.2021r.

Bilety na mecz Wisła Kraków - Radomiak Radom, który zostanie rozegrany 26 listopada o godzinie 20.30, można nabywać od wtorku 9 listopada w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).

W dniach 08.11–10.11.2021 r. Strefa Kibica funkcjonować będzie w przestrzeni biurowej w pokoju numer 10 zlokalizowanym na pierwszym piętrze. Wejście znajduje się od strony trybuny E między sektorem E23 a E24, należy kierować się do wejścia opisanego jako „LE”.
  
Cennik biletów na domowe mecze Białej Gwiazdy w sezonie 2021/2022: 


Ceny biletów w kasach Strefy Kibica w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych. 
 
Kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna. 

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (26 listopada) o godzinie 21.15 lub w momencie wyczerpania się puli wejściówek. 
 
Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Jednocześnie wszystkim Wiślakom i Wiślaczkom przypominamy, że z dniem 31 sierpnia 2021 roku wygasła ważność przedłużonych automatycznie przez klub Kart Kibica. Fani, których Karty Kibica wygasły i do tej pory nie wyrobili nowych, proszeni są o dokonanie tego w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w godzinach jej pracy.
 
Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica).  
 
Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej lub w systemie weryfikacji biletów.
 
Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. 

Ponadto wszyscy kibice proszeni są o stosowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowanie min. 2-metrowych odstępów od innych fanów i nietworzenie grup. 
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ
 
Uwaga! W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV