Bilet VIP za pół ceny dla drugiej połówki!

Dziel się miłością w Walentynki! Pokaż najbliższej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy i podziel się z nią swoją pasją do klubu z Reymonta! Z okazji święta zakochanych, w wiślackiej Strefie VIP czeka na Ciebie specjalna promocja biletowa.


  • 13.02.2020r.
  • Redakcja

Już jutro wyczekiwana przez wszystkich zakochanych szczególna data. Aby pomóc w uszczęśliwieniu drugiej połówki lub zarażeniu jej miłością do Białej Gwiazdy, przygotowaliśmy specjalną ofertę na najbliższy domowy mecz przy Reymonta w Strefie VIP! Zadbaj o komfortowe warunki przeżywania piłkarskich emocji dla siebie i najbliższej osoby!  

Kupując bilet do Strefy Maxfliz VIP Gold lub VIP Silver, bilet dla swojej połówki będziesz mógł nabyć za pół ceny! Będzie to okazja, aby wspólnie odkryć wygody prestiżowej przestrzeni strefy VIP oraz celebrować piłkarskie święto w niepowtarzalnych warunkach. Promocja obowiązuje w dniu 14 lutego, w godzinach od 9.00 do 17.00, wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej prowadzonej w Dziale Sprzedaży VIP zlokalizowanym na stadionie, na I piętrze nad Strefą Kibica (pok. nr 3). 

Podziel się miłością i zabierz bliską osobę na mecz z Koroną Kielce! Sprzedaż biletów VIP na to spotkanie rusza w piątek, 14 lutego, o godzinie 9.00.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację