Aktywne wakacje z Białą Gwiazdą - ruszają zapisy na Wisła Summer Camp 2020!

Lato zbliża się wielkimi krokami! Piłkarskie półkolonie to okazja, by w aktywny sposób wykorzystać ten czas, spędzić go w gronie rówieśników, a także poszerzyć swoją wiedzę w zakresie futbolowych tajników. Spędź wakacje 2020 z Białą Gwiazdą i zdobądź cenne piłkarskie doświadczenie pod okiem szkoleniowców Wisły Kraków.


  • 17.06.2020r.
  • Redakcja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii, które w okresie wakacji odbędą się na obiektach przy ulicy Reymonta w dwóch turnusach: 6-10 oraz 13-17 lipca. Oferta dotyczy dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 11 roku życia.


W trakcie trwania obozu wykwalifikowana kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej oraz wychowawcza zapewni opiekę w godzinach od 8.00 do 17.00, gwarantując odpowiedni komfort oraz mile i aktywnie spędzony czas. Na uczestników czekają niezapomniane przygody oraz moc atrakcji.


Trenerzy młodzieżowych zespołów Wisły Kraków z wielką starannością przeprowadzą osiem jednostek treningowych, z których część odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. W planie znajduje się również zwiedzanie obiektu, na którym swoje mecze rozgrywają zawodnicy Białej Gwiazdy. Młodzi miłośnicy futbolu poznają więc piłkarską arenę z zupełnie innej perspektywy i zajrzą do miejsc, które na co dzień nie są dostępne dla publiczności. Nie zabraknie oczywiście innych aktywności, wspólnych gier i zabaw, a także specjalnie przygotowanej niespodzianki. Na zakończenie obozu każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat.


Terminy turnusów:
Turnus I: 6-10 lipca
Turnus II: 13-17 lipca


Cena Turnusu: 580 zł

*Informacje na temat płatności podamy po przesłaniu zgłoszenia

W cenie:
– opieka wykwalifikowanej kadry;
– treningi piłkarskie;
– wyżywienie (obiad, owoce, woda);
– ubezpieczanie NNW;
– atrakcje dodatkowe;
– gry i zabawy.

Godziny zajęć: 8.00-17.00


Zapisów można dokonywać w formularzu. Więcej informacji pod adresem: [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację